2061 Cases en venda en

50.000 €
Adossat en venda en Preixana, Lleida
3
1
132
174.000 €
Piso en venda en La luz Málaga, Málaga
3
1
57
69.000 €
Piso en venda en Los baños (arriba) Sestao, Bizkaia
3
1
41
50.000 €
Adossat en venda en Villa de Don Fadrique, La, Toledo
2
1
123
147.000 €
Piso en venda en Parbayon, Cantabria
2
1
69
9.000 €
Adossat en venda en Casc antic Tortosa, Tarragona
2
1
44
114.000 €
Piso en venda en Sur Sevilla, Sevilla
3
2
69
39.000 €
Adossat en venda en Villanueva de Cordoba, Córdoba
3
1
114
246.000 €
Adossat en venda en Olot, Girona
3
3
81
196.000 €
Adossat en venda en Aljarafe Coria del Rio, Sevilla
4
3
127
67.000 €
Piso en venda en Sur Sevilla, Sevilla
2
1
41
135.000 €
Piso en venda en Can palet Terrassa, Barcelona
3
1
66
6.000 €
Adossat en venda en Villanueva de San Juan, Sevilla
2
1
61
67.000 €
Piso en venda en Tarazona, Zaragoza
3
1
50
162.000 €
Piso en venda en 46023 Valencia, Valencia
2
1
50
25.000 €
Adossat en venda en Escalonilla, Toledo
3
0
49
180.000 €228.000 €

21.05%

Xalet en venda en Canals, Valencia
4
2
246 m2
100.000 €115.000 €

13.04%

Edifici en venda en Canals, Valencia
5
1
154 m2
98.000 €
Xalet en venda en Llanera de Ranes, Valencia
3
1
208 m2
95.000 €105.000 €

9.52%

Casa Rural en venda en Montesa, Valencia
3
1
269 m2